ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
ronni1104

0 חברים

משתמשים >

ronni1104

בלוג > שיווק באינטרנט – הכול מתחיל ונגמר בתדמית
שנה שעברה

כמו בהרבה דברים אחרים בחיים גם בתחום של שיווק באינטרנט הכול מתחיל ונגמר בתדמית. המטרה של שיווק העסק שלנו באינטרנט היא לשפר את התדמית שלו. כאשר אנחנו בוחרים לשפר את התדמית העסקית שלנו עלינו לשים לב לפרטים הכי קטנים באתר של העסק. בעת בניית אתר העסק עלינו לבנות אותו כך שיהיה לנו קל מצד אחד לתחזק אותו ולקדם אותו באינטרנט ומצד שני לוודא שהוא יהיה נגיש ומושך לקהל הגולשים שיבקר בו. אנחנו לא חייבים לעשות שימוש בגימיקים שונים בשביל שיווק האתר שלנו. אנחנו יכולים לבחור לשווק אותו על ידי כתיבה של תוכן מקורי וברור ועל ידי כך שהוא יהיה אתר מרשים. המטרה שלנו צריכה להיות שהפעם הראשונה בה גולש נכנס לאתר שלנו לא תהיה הפעם האחרונה שהוא יהיה בו, אלא שכל גולש ימשיך ויבקר כמה שיותר באתר שלנו.

שיווק באינטרנט – על ידי שיפור חווית המשתמש באתר

שיווק באינטרנט צריך לכלול בין השאר שיפור של חווית המשתמש באתר. חווית משמש היא למעשה השם שניתן לחוויה שהגולש חווה כאשר הוא גולש באתר שלנו. כאשר אנחנו רוצים לשפר את חווית המשתמש באתר שלנו אנחנו חייבים קודם כל לשים לב לצבעים באתר ולגודל הגופן בו. עוד חשוב לשים לב שהתמונות שיש באתר יתאימו לתוכן שכתוב בו ולמאמרים שיש בו. חשוב לשים לב גם שהאתר נטען מהר ושהשימוש בו נוח ונגיש – כלומר שקל למצוא בו את הדפים השונים ואת המידע השונה באופן פשוט ולא מסובך. ככל שחווית המשתמש באתר שלנו תהיה נעימה וטובה יותר כך הגולשים יבחרו לגלוש יותר באתר – דבר אשר יקדם גם את הקידום של האתר בגוגל וגם את השיווק של העסק שלנו באינטרנט.

שיווק באינטרנט – על ידי קידום אתרים בגוגל

שיווק באינטרנט יכול לכלול גם תהליך של קידום אתרים בגוגל. כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו בגוגל אנחנו למעשה מבצעים עבודת שיווק בסיסית מאוד. לא ניתן לשווק עסקים באינטרנט בלי קידום שלהם בגוגל. אם אנחנו רוצים ששיווק וקידום האתר שלנו יהיו איכותיים יותר כדאי לנו לכלול בתהליכים אלו גם קידום של האתר שלנו ברשתות החברתיות ובעיקר בפייסבוק. שיווק האתר שלנו במכלול פלטפורמות יאפשר לנו ליהנות מתכנית שיווק אפקטיבית יותר שתאפשר לעסק שלנו חשיפה גדולה יותר בכל רחבי הרשת ובקרב גולשים רבים יותר מכל קצוות האוכלוסייה השונות.