ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
ronni1104

0 חברים

משתמשים >

ronni1104

בלוג > מעצבי על של שמלות כלה כובשים את הדרום
לפני שנתיים

שמלת כלה זו פיסת אומנות שבכדי ליצור אותה באופן ייחודי ומקורי, על המעצב להיות אמן יצירתי ומוכשר. מלבד שמלת כלה יפה ומרשימה, על המעצב להתאים את השמלה ללקוחה שלו, כך שתחמיא לגופה ותגרוף הרבה מחמאות. לעיתים ישנן כלות לעתיד שמתאהבות בשמלות כלה שנלבשו על ידי דוגמניות ונראות יפה להפליא, אך בפועל כשהן מודדות את אותה שמלה הן נוכחות לדעת כי הגזרה אינה מתאימה להן. בכדי להתאים שמלה למידות הנכונות, חשוב להיפגש עם מעצב השמלות, בכדי שהוא יתאים עבורך את הגזרה הנכונה לגופך, בכדי לאפשר לך להיות הכלה היפה ביותר. כיום נראה כי מעצבי על של שמלות כלה כובשים את הדרום עם שמלות כלה בדרום, הנתפרות באופן מקצועי בעבודת יד, עם הבדים העשירים ביותר וחומרי גלם יוקרתיים.

שמלת כלה חלומית בדרום

שמלות כלה בדרום הן עשירות ומעוצבות ביד רמה, לא פחות משמלות הכלה במרכז, כך שאם את מנסה לאתר אחר שמלת הכלה החלומית, חשוב להגיע גם לדרום. בדרום מבחר מעצבים יצירתיים ומקצועיים שעובדים במשך שנים ארוכות כמעצבי שמלות כלה, יש להם ידע רב, יד מקצועית ודמיון גדול, כך הם מעצבים שמלות כלה מודרניות עם גזרה מחמיאה ובדים איכותיים. לפני שמתחילים במדידות, הכלה בוחנת את המעצב לפני שהיא מגיעה אליו, זאת היא עושה באמצעות גלישה באתר האינטרנט שלו ובהסתכלות על העבודות האחרונות שלו. אחרי שהיא מתחברת לעבודותיו ולאופן בו מעוצבות השמלות, היא מגיעה אליו פיזית, בודקת את החיבור בניהם ומשם זורמת למדידת שמלות.

מעצבים צנועים

חשוב מאוד להעריך גם מעצבים דרומיים שמעצבים שמלות כלה בדרום, מאחר שהם כישרוניים לא פחות, אך רק מאחר שהם לא נמצאים במרכז הארץ איפה שכל הדרמה ואיפה שהאופנה צומחת, אז לעיתים הם נותרים מאחור. מעצבי על בדרום הם מעצבים מוכרים לא פחות ולמעשה הם אנשים הרבה יותר צנועים ונעימים מהרבה מעצבים שנמצאים במרכז. הגיע הזמן להתייחס גם אל הדרום כאל בירת האופנה ולא רק אל תל אביב. כיום נראה כי כלות רבות מגיעות מהמרכז אל הדרום, מאחר ששמעו על מעצבי על של שמלות כלה אשר כובשים את הדרום. בנוסף לכל, בדרום ניתן למצוא מחירים נוחים יותר, מאחר שעלות השכרת מקום בבאר שבע נמוכה יותר מתל אביב, הארנונה נמוכה יותר וכן כל השאר, מה שמאפשר למעצבים שיש ברשותם חנות, להוזיל במחירים ולא לזרוק מספרים גבוהים בשמיים.