ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
mozes

0 חברים

משתמשים >

mozes

בלוג > ריפוי מחלות בעזרת התת מודע
לפני 11 חודשים

 

כל אחד מאיתנו עלול לסבול ממחלות שונות לאורך החיים, בין אם מדובר על מחלות כרוניות, מחלות מתפרצות או על כל מיני סוגים אחרים של כאבים. השאלה היא מה אנחנו עושים במקרה כזה ואין ספק שרופאים הם בדרך כלל האנשים הראשונים שנתייעץ איתם. הם למדו רפואה, יש להם ניסיון והם יכולים לתת לנו מרשמים לתרופות מסוגים שונים. עם זאת, האם באמת תמיד חובה למלא את גופנו בלא מעט חומרים כימיים? והאם זו באמת הדרך היחידה שבה נוכל לשפר את המצב ולהרגיש טוב יותר? התשובה היא חד משמעית לא. יש היום דרכים אחרות שתוכלו לנסות, כמו להשתמש בתת מודע לשיפור המצב, אז למה שלא תנסו זאת?

מה הקשר בין תת המודע ובין ריפוי מחלות?

כוחות של תת המודע ידוע והוכח כבר לא מעט מחקרים. לכן, אם אנחנו יכולים לרתום אותו למען ריפוי הגוף שלנו ולמען שיפור המצב, אז למה שלא נעשה זאת? בעזרת תת המודע אנחנו יכולים:

  • להבין ממה באמת נובעת הבעיה
  • לעורר את תת המודע לפעולה
  • לשפר את הרגשתנו הפיזית והנפשית מהר ובצורה בריאה יותר

הגיע הזמן להבין שלמלא את גופנו בלא מעט כימיקלים שונים במטרה לשפר את הבריאות זו לא תמיד הדרך הנכונה ותת המודע יוכל לחסוך לנו הרבה מאוד כאבים בעתיד.

איך עושים זאת

על מנת שתוכלו להתחיל להיעזר בתת המודע לשיפור המצב, כדאי יהיה לפנות אל איש מקצוע כמו אורן זריף. לאורן יש כוחות מופלאים שמוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש ובעזרתם הוא יכול לעזור לאחרים. אורן ישמח לפגוש אתכם, להבין מה מטריד אתכם ובהתאם לכך לעורר את תת המודע שלכם לפעול למען ריפוי הגוף. מעבר לכך שאין לכם מה להפסיד אם תנסו זאת, אתם גם יכולים לקרוא את חוות הדעת הרבות אודותיו ולהתרשם בעצמכם מכוחותיו. אין סיבה שבגללה אתם צריכים לרוץ תמיד רק אל הרופאים המערביים כי אם אפשר לחסוך לעצמכם כאבים בעזרת תת המודע, אז למה לא? אורן זריף הוא איש מקצוע עם הרבה מאוד שנות ניסיון ושווה לכם לנסות מה שיש לו להציע לכם.