ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
mozes

0 חברים

משתמשים >

mozes

בלוג > אוהבים לטייל? קנו מקרר לקמפינג
לפני 3 שנים

פחות או יותר מאז שאני זוכר את עצמי, אהבתי לטייל. יש כאלו המגלים את חדוות המרחבים רק בגיל מבוגר או רק בטיול שאחרי הצבא, אבל אצלי זה היה אחרת. אתם מבינים, אבא שלי עבד כמורה דרך בזמן שהכיר את אימי, ששירתה כמורה חיילת בבית ספר שדה עין גדי, כך שאת האהבה שלי לטבע, להליכה בשבילים, לתרמיל ולמקל, ינקתי כבר בחלב האם.

מקרר קטן

בהיותי בן חודשיים, אבי החליט שהגיע הזמן שאתחיל לטייל. וכך, עם מנשא מאולתר לחלוטין, כבר עליתי את שביל הנחש, על גבו של אבי המיוזע. העניין הוא שהוריי ואני לא תמיד פירשנו את המושג "לטייל" באופן זהה...

ההבדל בין "קמפינג" לבין "טיול"

המילה קמפינג, או מחנאות בעברית, נובעת מהשורש camp (מחנה) או ח.נ.ה. כפי שכבר ניתן להבין, חנייה היא ההפך הגמור מטיול. ולפיכך בעוד שהוריי התמקדו בקטע של ההליכה, אני התמקדתי החל משלב מסוים בקטע של המחנאות, כלומר לא בשביל אלא בנקודת החנייה שבה מקימים אוהל, פורשים שק שינה ונחים.

 כשאבי היה קונה עוד זוג גרביים סופר מתקדמות עם מנגנון סודי למניעת יבלות ובמחיר מופקע, אני הצטיידתי בעוד גזיה מתקפלת. כשאימי רכשה עוד זוג מקלות הליכה שיוצרו מחומרים שפותחו במעבדות החלל של נאס"א, אני פינקתי את עצמי באוהל קל להקמה.

אני חייב להודות שבמהלך השנים בהן טיילנו ביחד, תמיד ידענו להתפשר ולהגיע לעמק השווה, כך שהטיול הרגלי אף פעם לא התכופף בפני הקמפינג, כל עוד הקמפינג ידע שיזכה לכבוד הראוי לו.

אז למה בעצם אני מספר לכם את כל זה?

אז למה בעצם הרגשתי שאני חייב לספר לכם את ההיסטוריה המשפחתית שלי? ובכן, כיוון שהיה לי חשוב לתת לכם קצת רקע, על מנת שתוכלו להבין כמה נדיר היה למצוא מוצר שמצא חן הן בעיני הצד אוהב הטיולים הרגליים והן בעיני הצד שאוהב לרבוץ ולהזיע מעל מנגל מעשן. וכפי שכבר הסגירה אותי הכותרת, אני מתכוון למקרר לקמפינג, כלומר מקרר לרכב, שניתן לחבר לשקע המצית ברכב.  

תשאלו איך זה הגיוני שגם אני וגם ההורים שלי כל כך אוהבים את המוצר הזה עד שיש ברשותנו לא פחות משלושה מקררים לקמפינג? ובכן, פשוט מאוד – בדרך לנקודת היציאה המקרר מאוחסן ברכב וכך אנחנו יכולים ליהנות כל הדרך מפירות קרים ושתייה קרה למשל, מבלי לדאוג לצידניות ולשקיות עם קרח, שתמיד נוזלות והורסות את פריטי המזון המאוחסנים בקירור.

כשאנחנו מגיעים ליעדנו, המקרר נשאר ברכב ומאחר והוא מצויד בגוף מבודד המיוצר מחומרים איכותיים במיוחד, הרי שהמזון יכול להישאר בו בקירור ללא חשש לקלקול במהלך היום. לאחר שאנחנו מסיימים את הטיול הרגלי שלנו ומתחילים להקים את המחנה, המקרר נכנס שוב לפעולה ומשמח אותנו עם בירות קרות ובשרים שרק מחכים לעלות על האש, אחרי היום הקריר שעבר עליהם. מושלם, לא?  מקרר לקמפינג - בקרוב אצלכם!

קבלו טיפים נוספים בתחום התיירות והקמפינג