ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
mozes

0 חברים

משתמשים >

mozes

בלוג > שדרגו את המשרד שלכם באמצעות מקרר משרדי
לפני 4 שנים

אין צורך להכביר במילים על כך שמקרר משרדי יכול לשדרג את חווית העבודה מן הקצה אל הקצה. במקום לשבור את הראש בכל יום מחדש בנוגע למקום אליו תצאו לאכול ניתן להביא פשוט אוכל מוכן מהבית, במקום להיות נתונים לחסדיה של מכונת הקפה האוטומטית ניתן לשמור חלב בקירור ולהכין כוס קפה כהלכתה מתי שרק מתחשק ובמקום לרדת לקפיטריה או לצאת לקיוסק ולרכוש פחית משקה תוסס במחירים מופקעים, ניתן פשוט לאחסן בקירור בקבוקים גדולים במחירים שפויים וליהנות משתייה קרה בכל עת.

מקררים למשרד באתר לנדרס

מקרר בינוני למשרד

עם זאת, הפעם אני לא רוצה לספר לכם על היתרונות הפרקטיים של המקרר המשרדי אלא על התרומה המשמעותית של המקרר המשרדי ליחסים הבינאישיים במשרד. מאחר ובמשך שנים ארוכות לא היה לנו מקרר במשרד ורק לפני חצי שנה החלטנו שהגיע הזמן להשתדרג, אני יכול לכתוב לכם ממקור ראשון שעצוב לי מאוד שלא חשבנו על זה קודם.

נעים להכיר ליד המקרר

עד שהחלטנו לרכוש את המקרר המשרדי הנפלא שלנו, האינטראקציות בין העובדים היו מינימאליות ביותר בלשון המעטה. ההיכרות בין הנפשות הפועלות הייתה מועטה ביותר - בין היתר משום שלא הייתה לנו נקודת מפגש זולת ישיבות הצוות המשעממות מדי יום ראשון בבוקר. המקרר המשרדי המופלא שלנו שינה את התמונה מן הקצה אל הקצה וכיום אני יכול לכתוב בגאווה שאני מכיר כל אחד ואחד מהעובדים וכל אחת ואחת מהעובדות באופן הרבה יותר עמוק ממה שיכולתי לדמיין.

הכל התחיל עוד לפני הרכישה של המקרר. אתם מבינים, הרכישה של המקרר המשרדי הייתה פרויקט בפני עצמו. יחד החלטנו על מסגרת התקציב ועל סוג המקרר ויחד מינינו נציגים שידאגו למלאכת הרכישה וההובלה. מהרגע הראשון שהמקרר החל לפעול כבר היה ברור שאנחנו עומדים לקראת שינוי רציני ביותר.

מה הבאת היום?

אין ספק שאוכל זה דבר שמקרב בין אנשים. עדות לכך ניתן למצוא בכל אותם קשרים שנוצרו סביב השאלה היומית: "אז מה הבאת היום לאכול"? ככה גיליתי שרותי מהנהלת חשבונות היא אלופה בקישים ושמנחם הטכנאי פשוט גאון בפסטות. השיחות שנסובות סביב הארוחות היומיות נמשכות לפעמים גם מחוץ לשעות העבודה כי אתם חייבים להודות שיש משהו הרבה יותר מעניין בשיחות על אוכל יחסית לשיחות על דו"חות רבעוניים ונתוני צמיחה.

תוך זמן קצר המקרר המשרדי הפך להיות נקודת מפגש לא מעונבת ואפילו קשר רומנטי אחד נרקם הודות לגוף הקירור הדומם הזה. כשיש למישהו יום הולדת אנחנו יודעים שהעוגה כבר תמתין אחר כבוד במדף העליון ושבקבוקי הקאווה ימתינו במדף התחתון, מדי יום חמישי אנחנו עורכים פריסה שכוללת ירקות ומטבלים בשם הבריאות ובקיצור ולעניין, מדובר בשמחה גדולה.

אז אם גם אתם רוצים לשדרג את האווירה במשרד ביום אחד מן הקצה אל הקצה ולא רק במישור הקולינרי אלא גם במישור החברתי, עשו את הדבר הנכון ושכנעו את העובדים שהגיע הזמן לרכוש מקרר משרדי. אני מבטיח לכם שלא תתחרטו. 

טיפים נוספים בתחום הכלכלה והצרכנות - LoanMe