ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
תנאי שימוש באתר GMX

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט- www.GMX.co.il, פורטל משחקים ברשת (להלן:"האתר" ו/או "GMX"). שימושך באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתך המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן, אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו.

הודעה לילדים שגולשים באתר! חשוב ומומלץ לקרוא תקנון זה בליווי אחד ההורים.

עקרונות חשובים אותם יש לזכור בעת כניסה ו/או גלישה באתר, או בקיצור – עקרונות "אז חבל"

 1. אסור לעולם! להיפגש עם גולשים אחרים באתר, אשר פונים אליכם ומציעים לכם להיפגש מבלי שהנכם מכירים אותם היטב או מזהים אותם בוודאות! בכל מקרה חשוב ליידע את ההורים במידה ואכן החלטתם להיפגש עם מי מהגולשים ולקבל את אישורם לפגישה – לפני הפגישה! זכרו! לא כל מה שכתוב ומפורסם באתרי האינטרנט הנו נכון או מדויק ולכן יש להתייחס בחשדנות לכל הצעה ו/או פרסומת שאינכם בטוחים בנכונותה. רצוי להתייעץ עם הוריכם לפני ביצוע כל פעולה שעלולה לסכן אתכם ו/או לחייב אתכם או את הוריכם בהתחייבות כספית או אחרת.
 2. זכרו! האתר בפרט ורשת האינטרנט בכלל פתוחה לכל אדם, אשר יכול לראות ו/או להעתיק ו/או לקרא את כל מה שהנכם כותבים או מעלים בדרך זו או אחרת לאתר. לאור כך יש לחשוב פעמיים ובמידת הצורך להתייעץ עם מבוגר אחראי (רצוי ההורים ו/או אנשי מקצוע) לפני כל מה שאתם רושמים ו/או מעלים לאתר.
 3. חשוב! פרטיכם המזהים הנם אישיים ולכן, לטובתכם האישית ולמען בטיחותכם, אסור בתכלית האיסור למסור באתר ו/או בפורומים ו/או בכל תוכן המועלה על ידכם לאתר ו/או בכל מקום בו הנכם נדרשים למלא נתוני מלל חופשי ו/או במקום המיועד למתן תגובות, טוקבקים וכיוצא באלה כל פרט מזהה כגון - שם מלא, כתובת, טלפון וכדומה למי שאינכם מכירים ו/או מזהים בוודאות.
 4. בלי לפגוע בזכויות! חומרים כגון – סרטים, תמונות, סדרות, מוזיקה, סיפורים, מאמרים, משחקים, ציורים, איורים וכדומה, אשר לא קיבלתם רשות מפורשת לעשות בהם שימוש מאת היוצר ו/או הבעלים של אותם חומרים, עלולים לפגוע, באופן אסור, בזכויות של מישהו אחר. משכך, אל תעשו שימוש בחומרים שלא שייכים לכם ללא קבלת אישור מפורש לכך.
 5. לידיעתכם! בכל מקרה שבו אתם מרגישים מאוימים ו/או מרגישים פגועים ו/או מרגישים כי מישהו מהגולשים באתר גורם לכם לאי נוחות ו/או מפריע לכם ו/או מגדף אתכם ו/או מתנהג שלא כשורה – אנא שתפו וידעו את הוריכם ו/או כל מבוגר אחראי עליו הנכם סומכים וכן פנו אלינו להנהלת האתר באמצעות הקשה על הקישורית "יצירת קשר".

אחריות

 1. תנאי שימוש אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין GMX. מוסכם ומובהר כי GMXלא תהיה אחראית כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר או התנהגות או מעשה אחר של משתמש או אדם אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי או מעשה אחר ע"י משתמש או אדם אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את המשתמש או האדם האחר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי GMX.
 2. המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. רוב התכנים באתר מועלים על ידי הגולשים עצמם והם אינם מהווים עצה מקצועית, חוות דעת מקצועית, תחליף להתייעצות עם מומחה וכיוצא באלה. לא תהיה לכם כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי GMX ו/או כלפי בעליו של האתר ו/או כלפי צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, אפוא, על אחריותכם הבלעדית והמלאה.
 3. GMX תוכל לשנות תנאים אלה מדי פעם בפעם לפי שיקול דעתה הבלעדי. GMX תודיע מראש ובפרק זמן סביר על שינויים אלה למשתמש באמצעות פרסום באתר ו/או בדואר-אלקטרוני, לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות העניין. המשך השימוש בשירותי האתר יותנה בקבלת הסכמת המשתמש לשינויים אלה.
 4. מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את GMX.
 5. רוב האמור בתנאי שימוש אלה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

כללי

 1. האתר הנו מגוון ובו תוכלו ליהנות מתכנים כגון- משחקים, מבצעים, יצירת קשרים ורכישת חברים, הבעת דעה בכל נושא ועוד מגוון רחב של פעילויות נוספות. כמו כן, תוכלו להיחשף למידע שמעלים הגולשים בכל נושא אקטואלי ו/או אחר שמעניין אותם ואתכם באופן שיהפוך את הגלישה באתר לחוויה ייחודית ומהנה.
 2. השימוש באתר מיועד לכם הגולשים והוא נועד להנאתכם ולשימושכם האישי בלבד. לאור כך, עליכם לדעת כי חל איסור מוחלט לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש מסחרי או אחר שאינו עונה על האמור לעיל. כמו כן, על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת GMX, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם ו/או תכניכם מהאתר.
 3. השימוש שלכם באתר, נחשב כהסכמה לתנאי השימוש המפורטים לעיל ולהלן. במידה ואינכם מסכימים לתנאי השימוש - או לחלק מהם – הפסיקו מיד את השימוש באתר או לחילופין אל תתחילו כל שימוש באתר! כמו כן, חשוב לקרוא את תנאי השימוש ביחד עם הוריכם או מי שנחשב לאפוטרופוס שלכם.
 4. הגישה לאתר אפשרית מכל מקום בעולם אשר בו ניתן למצוא חיבור לרשת האינטרנט.

רישום והצטרפות כחברים באתר

 1. חלק מהתנאים להצטרפות כחבר באתר טעונים הרשמה ומסירת פרטים מזהים ואישיים כגון: כתובת דואר אלקטרוני, דרכי ההתקשרות עימכם ועוד. השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. הנתונים שתמסרו בעת ההרשמה לשירותים באתר יישמרו במאגר המידע של GMX. על פי חוק, אינך מחויב למסור את המידע, אולם בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכלו להירשם לשירותים ולפעילויות טעוני הרישום.
 2. אנו שומרים על פרטיותכם. אם תזינו את פרטיכם לאתר, פרטים אלו ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. GMX תימנע, ככל האפשר, ממסירת פרטיך האישיים לצדדים שלישיים, אלא אם ניתנה לכך הסכמתך, או ש- GMX תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד GMX בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעתם באתר. במקרה זה רשאית GMX למסור את פרטיך לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.
 3. כחלק מהרישום באתר תידרשו לבחור שם משתמש וסיסמא אותה עליכם לזכור ולשנן ו/או לשמור במקום בטוח מהישג ידם של גורמים לא רצויים, אשר עלולים לפעול בצורה לא חוקית ו/או פוגענית תוך שימוש בסיסמא שלכם. רצוי, מפעם לפעם, להחליף את הסיסמא ובמידה ומישהו אחר עושה ו/או עשה ו/או לדעתכם יש חשש כי יעשה שימוש בסיסמא שלכם ללא רשותכם – יש להודיענו באופן מיידי!
 4. נאה דורש ונאה מקיים! האמור בסעיף 8 לעיל חל בהתאמה גם עליכם! לכן, חל איסור מוחלט לבחור ו/או להשתמש בסיסמא ו/או בשם משתמש של כל אדם אחר מבלי שקיבלתם את רשותו. לידיעתכם ועל אחריותכם – כל שימוש כאמור במטרה להתחזות לאחר ו/או להציג עצמכם כמישהו אחר מכל סיבה שהיא מהווה עבירה על החוק!!!
 5. שם משתמש, אשר לדעת GMX (לפי שיקול דעתה הבלעדי) הנו פוגעני ו/או לא הולם ו/או קיים במערכת, עלול שלא להיות מאושר ו/או להימחק על ידי GMX, והנכם מוותרים בזאת מראש על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לכך כנגד GMX.
 6. לצורך השלמת הרישום כחבר באתר, תישלח אליכם לכתובת הדואר האלקטרוני שהזנתם במהלך הרישום הודעה ובה תידרשו לאשר את הרשמתכם לאתר. אישור ההרשמה כאמור הנו הכרחי ובלעדיו לא תוכלו להשלים את הרשמתכם לאתר.
 7. עם רישומך במאגר המידע של GMX, תהא GMX רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי - בין אם מדובר במידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מדובר במידע שתקבל GMX לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר האלקטרוני המשמשת אותך. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות פניה בכתב ל- GMX.
 8. יובהר, כי GMX אינה מתחייבת כי שירותי הדוא"ל יינתנו כסדרם וללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיו חסינים מפני פריצה לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, וכן כי ייתכנו מקרים בהם ימחקו חלק או כל דברי דואר המצויים בתיבה, לרבות רשימות תפוצה. משכך, GMX לא תהא אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - לרבות עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך ו/או לרכושך ו/או לצדדים שלישיים עקב כך. GMX ממליצה לגבות את תיבת הדואר האלקטרוני שלך באמצעים נוספים, שאינם קשורים לרשת האינטרנט.

התכנים שמופיעים ו/או יופיעו באתר

 1. כפי שהוזכר לעיל - תכנים שתמסרו באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט וGMX אינה יכולה לדעת אילו תגובות הנכם עלולים לקבל בעקבות מסירת התכנים, מי יגיב, ובאיזה אופן. על כן, GMX לא תישא כלפיך (או כלפי מי מטעמך) באחריות לתגובות אלו, או לכל תוצאה שתגרם לך או לרכושך בעקבות התגובות הנ"ל ולכן נהגו בזהירות במסירת פרטים אישיים וכן בפניות שתקבלו מגולשים אחרים.
 2. GMX רשאית לסרב לפרסם תכנים אשר לדעתה מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, והיא רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת.
 3. על מנת למנוע פגיעה בכם או באחרים, GMX רשאית, לפי שק"ד ומבלי שהיא מחויבת לכך, לבדוק את התכנים המועלים על ידי החברים באתר ו/או על ידי גולשים אחרים לפני ו/או לאחר העלאתם לאתר ולעשות כל פעולה על מנת להסיר ו/או להגביל ו/או לצמצם כל תוכן שיש בו ו/או שעשוי לפגוע בכם ו/או באחרים.
 4. עליכם לדעת - קיים קושי רב ואין באפשרותה של GMX לפקח ו/או לשלוט על כל המידע, התכנים, ההודעות, והחומרים האחרים המועלים על ידי החברים באתר ו/או על ידי גולשים אחרים באתר או בכל התכנים כאמור אשר ניתן להשיג תוך שימוש באתר. משכך, GMX אינה אחראית לתכנים המוזכרים לעיל, לתוכנם, נכונותם וכיוצא בזה.
 5. GMX שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר בכל עת, לפי החלטתה הבלעדית וללא מתן הודעה כלשהי ואף לחסום גישה של גולשים לאתר, במידה ותובא לידיעתה תלונה בנוגע לתוכן באתר או במקרה של חשש ו/או חשד ו/או בעיה כלשהי בקשר עם התכנים באתר ו/או אחר.
 6. בכל מקרה, האחריות הבלעדית לתכנים בעייתיים כמוזכר לעיל, ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה עליכם הגולשים ו/או על הצד השלישי שהעלה תכנים אלו לאתר.
 7. בפעולותיה של GMX לא יהא בכדי להטיל עליה אחריות כלשהי, מכל מין וסוג שהוא, ו/או ליצור התחייבות כלפי כל אדם ו/או אחר בקשר לתכנים שיופיעו ו/או שיוסרו מהאתר ו/או בקשר לפעולות שתנקוט GMX, בין היתר, כדי למנוע פעולות שעשויות לפגוע בזכויות של הגולשים באתר ובזכויותיה של GMX.
 8. בנוסף לאמור לעיל, התכנים שמפרסמים הגולשים באתר מהווים ומבטאים את דעת וכוונת הגולשים שהעלו את התכנים לאתר כאמור. תכנים אלו אינם מבטאים את עמדתה ו/או דעתה ו/או כוונתה של GMX ואילו תקפותם, אמינותם או דיוקם הנם מוטלים בספק ואין כל בטוחה לכך שהם אכן נכונים. האחריות הבלעדית לתכנים אלו ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על הגולשים שהעלו אותם לאתר ו- GMX אינה נושאת בכל אחריות לתכנים אלו שלא הועלו ישירות על ידה.
 9. עם אישור תנאי שימוש אלו מצהירים ומתחייבים הגולשים ו/או כל משתמש באתר אשר מעלים תכנים, כגון: מוסיקה, תמונות, סרטים, סדרות, תוכנות, גרפיקה, מידע כתוב ו/או קישורים המפנים לתכנים אלו ו/או אחר, כי החומר ו/או התוכן שהועלה על ידו הנו מקורי שלו ו/או בבעלותו המלאה ו/או כי קיבל רשות מבעל הזכויות בתוכן כדי להשתמש בו ומשכך, רשאית GMX להשתמש בחומרים ובתכנים אלו, ללא הגבלה כלשהי.
 10. בכל מקרה של ספק הנוגע להעלאת תוכן כזה או אחר לאתר, ו/או במקרה שנלקח תוכן מאתר אחר, הנכם נדרשים ומתחייבים בזאת שלא להעלות את אותו תוכן כאמור לאתר.
 11. לGMX לא תהיה אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם והשפעתם על הגולשים ו/או רכושם (כוללם מחשבם) ובכלל זה לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שתיגרם לכם, לרכושכם או לכל צד שלישי בשל שימוש בתכנים אלו.
 12. במשלוח תכנים לאתר אתם מקנים לGMX זכות לנהוג בתכנים מנהג בעלים ללא הגבלה של זמן ובמסגרת זו למשל להציג, להעתקי, להפיץ, לשדר בכל מדיה שהיא (כולל טלוויזיה וסלולר (ולעשות בתכנים כל שימוש אחר לפי שיקול דעתה. כמו כן, במשלוח התכנים אתם מאשרים כי כל שימוש של GMX ו/או מי מטעמה בתכנים פטור מכל חובה לתשלום תמלוגים ו/או כל תשלום מכל מין וסוג שהוא וכי אינכם זכאים ולא תהיו זכאים לתשלום או תמורה כלשהי בגין התכנים ובגין השימושים שתעשה בהם GMX ו/או מי מטעמה על פי תנאי שימוש אלו.
 13. GMX רשאית לערוך כל תוכן שהועלה על ידכם בכל מקרה שתרצה לפרסמו, לפי שיקול דעתה המוחלט, ובכלל זה לקצר, לשנות, לעבד ולעשות כל פעולה הנדרשת לשם כך.

שימוש באתר

 1. האתר מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב מ-GMX. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר.
 2. GMX רשאית לסגור את האתר ולשנות, מעת לעת, את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. על כן, לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי GMX בקשר לכך.
 3. GMX אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר והאפליקציות או הפעילויות השונות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהא חסין מפני גישה לא חוקית, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל GMX או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ו- GMX לא תהא אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
 4. אין GMX מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ו- GMX לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. יתכן שתמצא שתכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או שהנך סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. GMX אינה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים הויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
 5. מבלי לגרוע מן האמור, GMX אינה אחראית לכל נזק - עקיף או ישיר - שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.
 6. לשימת לבך GMX שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לפי שיקול דעתה, וללא קבלת הסכמת המשתמש, את תנאי השימוש באתר. בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית ביותר באמצעות הקשה על הקישורית "תנאי שימוש".
 7. שימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש של האתר.

חומרים שאסורים לפרסום ו/או להעלאה באתר ושימושים אסורים

 1. שימוש ו/או פרסום ו/או העלאת תכנים שאינם בבעלותכם ושלא הותרו במפורש הנם אסורים!
 2. ל- GMX אין אפשרות לפקח ו/או לשלוט על המידע, התכנים, ההודעות, והחומרים האחרים המועלים על ידי המשתמשים באתר או אשר ניתן להשיג באמצעות האתר.
 3. GMX אוסרת על כל משתמש ו/או גולש לפרסם ו/או לשלוח לאתר תוכן או כל חומר אחר, לרבות קישורים לאתר אחר אשר יש בהם איום, סוד, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, השמצה, פורנוגרפיה, מילות גנאי, הטרדות למיניהן, גזענות, עבירה פלילית או מעודדים לעבור עבירה פלילית, פרטים אישיים של אחרים (ובפרט של קטינים), או ביטויים לא ראויים אחרים, חומר פרסומי או מסחרי, חומר פרטי שאסור לפרסום או לשימוש, חומר שעלול להפך זכויות של אחר, כולל זכויות קניין רוחני, חומר שעלול להטעות גולשים, חומר שעלול לפגוע במחשב או ברכוש של אחרים, חומר שכולל וירוס ו/או סוס טרויאני, וכן כל חומר שעלול להפריע לאחרים הגולשים באתר ו/או להעמיס על מערכות המחשב של האתר, לרבות כל פעולה שהנה עבירה על חוקי מחשבים.
 4. הנכם נדרשים שלא לפרסם ו/או להציג את האתר ו/או חלקים ממנו ו/או עמודים המצויים ו/או תכנים ששייכים לאתר בכל אתר אחר, לא בהתאם לתנאי שימוש אלו ומבלי שניתן תחילה הקרדיט המתאים ל- GMX על זכויותיה בחומרים המפורסמים ו/או המוצגים והכל על פי נוסח שיוסכם על ידי GMX באותו עניין ואך ורק לאחר שניתנה הסכמת GMX לכך מראש ובכתב.
 5. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, לשכפל, להעביר לאחר, להדפיס, לשדר, להשמיע בפומבי, לעשות שימוש מסחרי, ליצור יצירה נגזרת, לפרסם, להציג או לשנות את התוכן הכלול באתר, לשנות ו/או לחשוף את קוד המקור של האתר ו/או לעשות שימוש בסימן מסחר רשום או בלתי רשום של GMX ו/או של כל צד שלישי ו/או להפר בכל צורה אחרת את זכויות הקניין הרוחני של GMX ו/או של כל צד שלישי שקניינם הרוחני מוצג ו/או מופיע באתר ו/או בכל חלק ממנו, להציג אתר זה כחלק מאתר אחר. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת GMX, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם ו/או תכניכם מהאתר.
 6. הנכם מתחייבים בזאת לפצות ולשפות את GMX ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרמו לה ו/או הוצאה שתיאלץ לשאת עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

מידע מסחרי ו/או פרסום באתר

 1. בכל מקרה, ידוע ומוסכם כי GMX אינה אחראית על תכני פרסומות ו/או מידע מסחרי המופיעים באתר, לרבות אמינותם, דיוקם, נכונותם ובכל מקרה האחריות היא של הגולש ו/או המשתמש לבדוק את נכונות הפרטים, דיוקם והאחראים לפרסום ו/או לתוכן המסחרי.
 2. מומלץ בחום לבדוק ולקרא את תנאי השימוש והתקנונים הספציפיים של כל פרסום ופרסום אשר יופיעו באתר בעיקר לגבי פרסומים אינטראקטיביים ו/או נושאי פרסים כגון – הגרלות, מבצעים, שאלות טריוויה, משחקים וכיוצא באלה אשר אינם קשורים ל- GMX.
 3. במטרה להציג בפניכם פרסומות שונות, GMX נעזרת ועושה שימוש בשירותים שונים ו/או חברות שעושים שימוש במידע שאינו כולל את השם, הכתובת, כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון שלכם וזאת למשל באמצעות הצבת ו/או זיהוי קובץ "קוקי" בדפדפן שלכם.
 4. GMX תהא רשאית בכל עת וללא הודעה מוקדמת להסיר ו/או למנוע גישה לכל פרסומת או מידע מסחרי שפורסם בניגוד לתנאי השימוש ו/או בהיעדר הסכמה מראש ובכתב מאת GMX.
 5. פרסום מידע מסחרי באתר אינו מהווה כל עידוד או המלצה או שידול לרכישת מוצרים או שירותים המפורסמים או מקודמים בו.

תקנונים, משחקים ומבצעים

 1. מפעם לפעם תקיים GMX פעילויות שונות כגון משחקים, תחרויות, מבצעים וכדומה (להלן: "הפעילויות").
 2. במרבית הפעילויות כפופה ההשתתפות לאישור מההורים מראש ובכתב.
 3. לגולשים לא תהא כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי GMX ו/או מי מטעמם בכל מקרה שבו ארעה תקלה, מכל סוג שהוא, שיש בה כדי להשפיע במישרין ו/או בעקיפין על התנהלות תקינה של הפעילויות בכל אופן שהוא, ו/או כדי למנוע מגולשים מלהשתתף בפעילויות.
 4. בכל מקרה לא תחול כל אחריות כלפי GMX ו/או מי מטעמה בכל הנוגע לנזקים כאלה ואחרים לרבות בגין נזקי גוף, עקב טיבם ו/או איכותם ו/או מימושם של הפרסים בהם יזכו הגולשים במסגרת הפעילויות.
 5. למשתתפים בפעילויות כאמור לא תהא כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה כלפי GMX ו/או מי מטעמה בכל הנוגע לקביעת הזוכים בפעילויות ומובהר כי ל- GMX מוקנה שיקול דעת בלעדי בכל הנוגע לכך.
 6. ההשתתפות בפעילויות באתר על כל שלביהן תהא באחריותם הבלעדית של המשתתפים בפעילויות, ובאחריותם לבדוק ולמלא אחר הוראות הפעילות.
 7. המשתתפים בפעילויות מצהירים ומסכימים בזאת כי השתתפותם בפעילויות באתר הנה לצורכי שעשוע בלבד וכי הכרעת עורכי הפעילות ו/או תוצאות הפעילות שייקבעו על ידי GMX ו/או מערכות מחשב שלה הנן סופיות ובלתי ניתנות לתביעה.
 8. משתתף שלא יוכל לממש את הפרס שלו מכל סיבה שהיא לא יהיה זכאי לקבל פיצוי ו/ או פרס חלופי וכן יהיה מנוע מלהעלות כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בנוגע למימוש הפרס.
 9. מובהר בזאת כי, GMX רשאית לשנות את הפרסים המיועדים לזכייה בפעילויות טרם חלוקתם.
 10. ל- GMX שמורה הזכות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לקצר ו/או לדחות את מועד התחלת ו/או סיום הפעילויות ו/או לשנות את הפעילויות ובהתאם לשיקול דעתה ו/או אילוצים כאלה ואחרים אף לבטלם.
 11. GMX תהא רשאית לשלול מהזוכים את הפרס בו זכו בכל מקרה של אי-עמידה באחד או יותר מן התנאים שיפורטו בתקנוני הפעילויות.
 12. ניתן יהיה לאתר את התקנונים הרלבנטיים והספציפיים לפעילויות בעמודים המיועדים לפעילויות.
 13. בכל מקרה של סתירה בין הוראות תנאי שימוש אלו לבין התקנון הייחודי לפעילויות (במקרה שיהיה כזה) יגברו הוראות התקנון הייחודי.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

 1. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת GMX, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם ו/או תכניכם מהאתר.
 2. כל החומרים המוצגים באתר, כולל כל הדפים, התכנים, הקבצים הגרפיים, התמונות, האיורים, הטקסטים, קטעי הוידיאו, קטעי האודיו (צליל), המשחקים, הכתבות, העיצובים, וכל חומר אחר הכלול באתר שייכים לGMX בלבד או שיש לGMX רשות מהבעלים של החומרים להשתמש בהם.
 3. שמה של GMX ה- Domain של האתר ושמות הפעילויות שיועלו על ידי GMX, סימני המסחר באתר ככל שישנם ו/או יהיו בעתיד, הנם קניינה של הבלעדי של GMX.
 4. חלק מהתכנים באתר או שיועלו לאתר,יהיו בין היתר, על פי רישיונות שקיבלה או תקבל GMX מתאגידי זכויות יוצרים ו/או מבצעים או על פי רישיונות שינתנו במסגרת הסכמים בין GMX לבין צדדי ג' למיניהם. חובה על הגולשים שלא לעשות כל פעולה הקשורה בתכנים שבאתר לרבות העתקה ו/או הקלטה ו/או שידור ו/או השמעה פומבית שלא לצרכים אישיים של התכנים או חלק מהם וזאת על מנת שלא להפר את זכויותיהם של המבצעים ו/או היוצרים שתכניהם מופיעים באתר. בכל מקרה חובה להימנע מעשיית שימוש בתכנים כאמור או בחלקים מהם מבלי לקבל הסכמה מפורשת בכתב ומראש מבעלי הזכויות בתכנים ו/או מ- GMX.
 5. עליכם לדעת כי, בכל פעם שהנכם מעלים מידע ו/או חומר, ו/או מפרסמים ו/או שולחים ו/או מעבירים תוכן כלשהו לאתר או באתר, הנכם מעניקים בזאת ל-GMX ו/או מי מטעמה, הרשאה בלתי חוזרת ובלתי מוגבלת (בזמן ובמקום) לעשות כל שימוש בהם על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא תמורה, ובכלל זה לערוך, להסיר, לעבד, לשכתב, להעתיק, לשנות, להפיץ, לשדר, לתרגם, לעצב מחדש, לתת הרשאות לאחרים, למכור וכיוצ"ב. הנכם מוותרים בזאת מראש על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין.
 6. GMX רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי שהיא מחויבת לכך, לסרב לפרסם תכנים שנשלחו על ידי משתמשים ו/או למחוק תכנים קיימים המופיעים באתר, ללא כל הודעה מוקדמת.
 7. עליכם לוודא כי אין בהעלאה ו/או משלוח התכנים והצגתם באתר משום הפרת הוראות דין, כגון הפרות של דיני זכויות יוצרים ומבצעים; חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965; חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981; חוק האזנת סתר, התשל"ט-1979;
 8. האחריות המלאה לכל נזק שייגרם ל-GMX ו/או מי מטעמה חלה על הגולשים שהעלו את התוכן. כמו כן, הגולשים שיעברו על הוראות תנאי השימוש ויבצעו עבירות אסורות כאמור, פוטרים בזאת מראש את GMX ו/או מי מטעמה מכל אחריות בנוגע לתכנים אלו;

קישורים לאתרים אחרים

 1. GMX אינה אחראית לתקינות אתרים ו/או לשימוש באתרים אשר אליהם יופנו הגולשים באמצעות קישורים לאתרים אחרים המופיעים באתר ואשר חלק רב מהקישוריות כאמור הנן קישוריות שהועלו על ידי צדדים שלישיים ו/או גולשים באתר ולכן יש להתייחס לקישוריות אלו ביתר זהירות. רוב האתרים הנ"ל אינם שייכם ו/או קשורים לGMX- ול-GMX אין הרשאות בהם ו/או כל שליטה או אחריות או אפשרות פיקוח על התכנים המצויים באתרים אלו, על מדיניות הפרטיות של אתרים אלו האם התכנים באתר הנם מהימנים, מלאים או עדכניים ואין בהימצאות הקישורים אליהם באתר משום המלצה של GMX לבקר בהם.
 2. GMX אינה בודקת ואינה מתחייבת כי נבדקו התכנים אליהם ניתן להגיע באמצעות הקישוריות שיופיעו באתר ולכן רצוי לקרוא את תנאי השימוש של כל אתר ואתר לפני גלישה ו/או ביצוע פעולות שונות באתר.
 3. GMX מבקשת מכם להודיע לה בכל מקרה שבו קיימת קישורית המפנה לאתרים בהם מצאתם תכנים שאינם הולמים ו/או בלתי חוקיים ו/או פוגעניים על מנת שתוכל לבדוק את העניין ובמידת הצורך להסירה מהאתר.
 4. דעו כי בכל מקרה כניסה לאתר דרך קישורית המופיעה באתר הנה על אחריותכם בלבד.

גישה לאתר, פרטיות, ואיסוף מידע באתר

 1. האתר בפרט ורשת האינטרנט בכלל פתוחה לכל אדם, אשר יכול לראות ו/או להעתיק ו/או לקרא את כל מה שהנכם כותבים או מעלים בדרך זו או אחרת לאתר. לאור כך יש לחשוב פעמיים ובמידת הצורך להתייעץ עם מבוגר אחראי (רצוי ההורים ו/או אנשי מקצוע) לפני כל מה שאתם רושמים ו/או מעלים לאתר.
 2. פרטיכם המזהים הנם אישיים ולכן, לטובתכם האישית ולמען בטיחותכם, אסור בתכלית האיסור למסור באתר ו/או בפורומים ו/או בכל תוכן המועלה על ידכם לאתר ו/או בכל מקום בו הנכם נדרשים למלא נתוני מלל חופשי ו/או במקום המיועד למתן תגובות, טוקבקים וכיוצא באלה כל פרט מזהה כגון - שם מלא, כתובת, טלפון וכדומה למי שאינכם מכירים ו/או מזהים בוודאות.
 3. קיימת גישה לאתר בכל מיני צורות ודרכים וביניהם באמצעות מנועי חיפוש למיניהם, כניסה דרך קישורית או הפניה אחרת מאתרים שונים, מרשתות סלולאריות המאפשרות גלישה ו/או צפייה בתוכן המופיע באתר וכיוצא בזה.
 4. עצם אישורכם את תנאי שימוש, הנכם מאפשרים בזאת ל- GMX להתחקות אחר נוהגיכם באתר, בעת השימוש שלכם באתר, ובכך לאגור סוגי מידע אודותיכם כגון: העמודים שבהם צפיתם, כתובת ה-IP באמצעותה נכנסתם לאתר ועוד.
 5. המידע כאמור נשמר במאגריה של GMX ו/או מי מטעמה בהתאם להוראות הדין וזאת על מנת לספק לכם שירותים שונים באתר; כדי לשפר ולהרחיב את מגוון האפשרויות והפעילויות באתר; כדי לאפשר חלק מהפעילויות המוצעות באתר; לאפשר הצטרפות לאתר; לצורכי GMX ליצירת קשר עמכם במידת הצורך; לצורך בקרה, תפעול תקין של האתר ופיתוחו; לצורך קיום הוראות כל דין; סטטיסטיקות לרבות לצורך פרסום וכדומה.

התקשרות גולשים עם צדדים שלישיים

 1. במסגרת חלק מהפעילויות, ישנה אפשרות לגולשי האתר ליצור קשר ישיר עם צדדים שלישיים שאינם בשליטת GMX (למשל במסגרת תגובות ו/או פניות לתיבות אישיות ו/או כניסה לאתרים של צדדים שלישיים). במסגרת קשר זה, יתכן ותבחרו למסור מידע כלשהו אודותיכם ו/או שמידע כזה ייאסף על ידי צדדים שלישיים. GMX אינה אחראית לפעולתם של צדדים שלישיים ולפיכך לא תישא בכל נזק ו/או הפסד ו/או הוצאה שייגרמו בשל כך.
 2. במידה ואינך מעוניין בכך, ביכולתך לשנות את הגדרות הדפדפן שלך בהתאם, אך בכך, אתה עשוי לפגוע ביכולת שלך לעשות שימוש באפשרויות שונות באתר.

זכות לעיין במידע

 1. היה והזנת מידע פרטי כלשהו באמצעות האתר, והנך מעוניין כי GMX תפסיק ו/או תימנע מלעשות שימוש במידע הפרטי ו/או לקבל עותק מן הפרטים האישיים שסיפקת ו/או לבטל את הסכמתך לשיתוף בפרטיך, הנך מתבקש לשלוח אלינו דואר אלקטרוני באמצעות הקשה על הקישורית - "יצירת קשר" באתר אשר בו תפורט בקשתך כאמור.
 2. לידיעתכם, על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע.

עדכונים של תנאי השימוש

 1. שימו לב כי תנאי השימוש יכולים להשתנות מדי פעם. תנאי השימוש המעודכנים יתפרסמו באתר ויחולו על השימוש באתר מרגע פרסומם באתר. לכן, אנחנו ממליצים לכם לעיין מעת לעת בתנאי השימוש כפי שהם מתפרסמים באתר.

סמכות שיפוט

 1. השימוש באתר ותנאי השימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל ולבית המשפט המוסמך בתל אביב תהיה סמכות שיפוטית בלעדית (היינו מחלוקת ו/או סכסוך הנוגע לאתר יידון אך ורק בבית המשפט המוסמך בתל אביב).

תקפות הוראות תקנון זה

 1. במידה והוראה מהוראות תקנון זה, תקבע על ידי ביהמ"ש כבלתי חוקית ו/או בלתי תקפה, למרות כוונת הצדדים, אזי לא יבטל הדבר את יתר הוראות תקנון זה ו/או את חלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.תנאי שימוש בפורום/בלוגים/רשת חברתית באתר www.GMX.co.il (להלן:"הפורום")

 1. GMX מאפשרת לגולשים להשתתף בפורום הגולשים, לכתוב הודעות שיופיעו בפורום הגולשים, לכתוב תגובות לכתבות המתפרסמות באתר ולעיין בהודעות של גולשים אחרים בפורום הגולשים או בתגובות להודעות.
 2. בכניסתך לפורום הגולשים הנך מאשר את הסכמתך לתנאי השימוש כמפורט להלן. כמו כן, הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי כל שימוש בפורום שלא בהתאם לתנאים אלה הינו אסור בהחלט.
 3. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי תנאי השימוש בפורום גולשים יחולו, בשינויים המחויבים, גם על כתיבת ומסירת תגובה לכתבה באתר ועל העיון בתגובות של גולשים אחרים.
 4. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי התוכן המופיע בפורום הגולשים אינו התוכן המסופק על ידי GMX וכי GMX אינה נושאת בכל אחריות בנוגע לנכונות, דיוק, טיב ואמינות ההודעות בפורום הגולשים, לשגיאות, הטעיות, פגיעה באדם או בחברה, הפרות חוק ו/או כל תוכן פוגעני המתפרסם במסגרת פורום הגולשים.
 5. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי GMXאינה אחראית לכל אובדן או נזק, ישיר או עקיף, שעלולים להיגרם כתוצאה מצפייה ו/או שימוש במידע שבפורום הגולשים, או מצפייה ו/או שימוש במידע המופיע בקישוריות לאתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים המופיעים בפורום הגולשים.
 6. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי התוכן וההודעות המופיעים בפורום הגולשים הם באחריותם הבלעדית של המשתתפים בפורום. כמו כן, הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי בשימוש בפורום הגולשים אתה עלול להיות חשוף למידע שגוי, מטעה, פוגעני, בלתי חוקי וכד', וכי לא תהיה לך כל טענה, דרישה ו/או תביעה מ- GMX בעניין זה.
 7. GMX אינה אחראית לכל שינוי ו/או תיקון ו/או השמטה ו/או חבלה ו/או נזק מכל סוג שהוא שנעשה להודעה כלשהי שנכתבה ו/או שנשלחה לפורום הגולשים.
 8. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי אין להניח כי הזהות שמייחסים לעצמם המשתמש בפורום הגולשים הינה זהותם האמיתית, ואין להניח כי כותבי הידיעות יודעים כי המידע שהם מספקים הינו אמיתי ו/או מדויק.
 9. כמשתתף בפורום הגולשים הנך מסכים ומתחייב בזאת באופן בלתי מסויג לפעול כדלקמן:
  1. לא לשלוח כל הודעה, מידע, נתונים, תוכן או כל חומר אחר, שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר.
  2. לא להתחזות לאדם ו/או לכל גורם אחר.
  3. לא לפגוע בפרטיותו של גולש אחר ו/או להעביר מידע באמצעות הפורום או באמצעים אחרים על גולש אחר, לרבות שמו, מספר הטלפון שלו, פרטי מנוי תכנת המסרים בה הוא משתמש או כל אמצעי זיהוי אחר.
  4. לא לשלוח לפורום הגולשים מידע העלול לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק.
  5. לא לשלוח חומר הכולל וירוס ו/או תוכנת מחשב העלולים לגרום לנזק לאתר או למשתמש בפורום הגולשים.
  6. לא להפר, בין במישרין ובין בעקיפין, בין במתכוון ובין שלא במתכוון, הוראות כל דין.
  7. לא לפרסם ו/או להציע למכור טובין או שירותים למטרות מסחריות.
  8. לא לערוך או להעביר סקרים, תחרויות, משחקי פירמידה או מכתבי שרשרת.
  9. לא להוריד מהרשת (Download) קובץ או תוכן אחר שפורסם בידי משתמש אחר בפורום הגולשים, אשר ידוע לך, או מן הדין סביר שידוע לך, כי אסור להפיצם בדרך זו.
  10. לא לזייף או למחוק אזכור של פרטי מחבר, הודעות משפטיות או אחרות, או כל ציון בלעדיות או סימון המעיד על מקורם של תכנים ו/או כתבות ו/או תוכנות ו/או כל חומר אחר הכלול בקובץ ו/או טקסט ו/או תמונה שנטענו ו/או הועלו באופן אחר על הרשת.
  11. לא להגביל או למנוע את השימוש וההנאה של משתמש אחרים בפורום הגולשים.
  12. לא להעלות לפורום הגולשים הודעות פרסומיות בצורה ישירה או במסווה של הודעות תוכן.
  13. לא להעלות קבצים (Upload) המכילים תוכנות או כל חומר אחר שחלות עליו זכויות צדדים שלשיים כלשהם, ובכלל זה זכות קניין רוחני, זכות הפרטיות, זכות הפרסום וכד'.
 10. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי משלוח הודעה לפורום הגולשים מהווה רישיון ורשות בלתי חוזרת שאינה מוגבלת בזמן וללא תשלום מאת שולח ההודעה לאתר לעשיית כל שימוש בהודעה ובתוכנה.
 11. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי GMX רשאית, אך לא חייבת, להסיר ו/או למחוק תגובה, או חלק ממנה, שלפי שיקול דעתה הבלעדי של GMX או של מי מטעמה, חורגת מהנורמות הראויות בעיניהם לפורום גולשים, לרבות אך לא רק תגובה שיש בה משום תועבה, פגיעה, הפצת לשון הרע, פגיעה בפרטיות, ניבול פה, השמצה, הפרה, לשון גסה, נושא מגונה או איסור על פי דין ו/או הסכם, מפורש או מכללא. במקרה בו תימחק תגובה או שימחקו חלקים ממנה כאמור, GMX אינה חייבת ליידע איש או להתריע בדבר הסרת ו/או מחיקת המידע. במקרה של מחיקה כאמור לא תהא לך כל טענה כנגד GMX ו/או מי מטעמה.
 12. המשתמש ו/או כותב ו/או שולח ההודעות לפורום הגולשים, מסכים בזאת ומתחייב לשפות את GMX בגין כל הוצאה ו/או נזק ככל שיהיו, מחמת תביעה ו/או דרישה שתופנה כלפיה על ידי צד ג' עקב הפרה של הוראה מההוראות האמורות בתנאי שימוש אלה, ו/או של כל זכות אחרת השייכת לצד ג' כלשהו, וזאת באשר למידע ו/או לחומר שנשלח ו/או נכתב ו/או נערך על ידו בכל אופן שהוא.
 13. הנך מאשר כי ידוע לך וכי אתה מסכים לכך, כי GMX אינה אחראית לשמירת פרטיות פרטי המשתמש בפורום הגולשים, ובנוסף היא שומרת לעצמה את הזכות לחשוף את פרטי המשתמש (ככל שאלה ידועים לה) במקרים הבאים:
  1. אם השימוש שעשה המשתמש בפורום הגולשים ו/או החומר ו/או המידע אותם פרסם המשתמש בפורום הגולשים או עשה בהם שימוש - אינו חוקי.
  2. אם החומר ו/או המידע שהמשתמש עשה בהם שימוש קשור ו/או נוגע להליכים משפטיים ו/או נדרש לצורך הליכים על ידי צד ג' כלשהו ו/או על ידי הרשות המוסמכת.
  3. אם החומר ו/או המידע שהמשתמש עשה בהם שימוש נדרש על מנת לאכוף את יישומם הנכון והתקין של הוראות ותנאים אלה.
  4. אם החומר ו/או המידע שהמשתמש עושה בהם שימוש נדרשים להגנת האינטרסים של GMX.
  5. אם החומר ו/או המידע שהמשתמש עשה בהם שימוש נדרש לשם הגנה על חיי אדם, שלמות גופו או כבודו.
  6. אם GMX נדרשת לגלות את החומר ו/או המידע שהמשתמש עשה בהם שימוש מכוח צו שיפוטי או פסק-דין.
 14. GMX שומרת לעצמה את הזכות לשנות את הוראות ותנאי השימוש בפורום הגולשים בכל עת שתמצא לנכון על פי שיקול דעתה המוחלט, והמשתתף בפורום הגולשים מתבקש לעיין בנוסח תנאי השימוש מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים.
 15. GMX תהא רשאית להפסיק באופן מיידי, חד צדדי, וללא מתן הודעה מראש, את פורום הגולשים, ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או זכות תביעה ו/או דרישה בגין כך.
 16. GMX עושה כמיטב יכולתה כדי לאתר חומר פוגעני ו/או מפר הוראות תנאי שימוש אלה ו/או הוראות כל דין. עם זאת, באם הנך, כמשתמש, מאמין כי מידע ו/או חומר המתפרסם בפורום הגולשים הועתק באופן שפוגע בזכויותיך, ו/או יש בתוכן פגיעה אחרת בך ו/או בצד שלישי ו/או הפרת חוק כלשהו - אנא הודע על כך מיידית ל- GMX בצירוף פרטים מלאים.

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה באתר.