ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

התחברות לאתר
תגיות
בדיחות
סרטונים
תמונות מצחיקות -
  כללי
  מוזרים
  בעלי חיים
  ספורט
  על הדרך
  מצויירים

בדיחות


מה יותר מצחיק מבדיחות משובחות שאנחנו שומעים מחברים ומעבירים לחברים אחרים וכך הן עוברות מפה לעוזן וגורמות לכולם לצחוק?! בפינה הזאת תוכלו למצוא מאגר בדיחות שמחולקות לפי קטגוריות שונות, כאשר בכל אחת מהן רשימת בדיחות שהועלו על ידי הגולשים של האתר. אתם מוזמנים לשפר את הפינה ולרשום בדיחות משלכם או כל מיני בדיחות ששמעתם לאחרונה מחברים. בנוסף דרגו את הבדיחות כדי שנדע מה הכי אהבתם.
כללי בדיחות אמא'שך בעלי חיים בדיחות קרש
בית ספר פוליטיקה בלונדיוניות הומור שחור
צחוקים

בדיחות אחרונות
מתוך כללי
איש אחד הלך הלך בום שניצל
מתוך כללי
מתוך כללי
מתוך בדיחות אמא'שך
מתוך בעלי חיים
ארנב אריה וצב יושבים מתחת לעץ ועושים הגרלה מי ילך ויקנה להם סיגריות, הצב יצא והלך לקנות. עבר יום, עברו יומים והצב עדיין לא חזר, הם חיכו כבר שנה עברו שנתיים והם אומרים: איפה הצב המפגר הזה כמה זמן לוקח לקנות סיגריות? פתאום יצא הצב מהשיחים ואמר: עוד פעם תקללו אני לא אקנה לכם סיגריות!
מתוך פוליטיקה
דייג תפס דג זהב , בא הבייתה שפך שמן למחבת והתחיל לחמם אותה . רגע לפני שהוא מתחיל לטען את הדג . אומר הדג : למה לך לטגן אותי ? תבקש משאלה ואני אמלא לך אותה . עונה לו הדייג : השכן שלי התימני חייב לי 5000 שקל כבר שנה , תגרום לו להחזיר לי את הכסף עונה לו הדג: טגן אחי טגן…
מתוך בית ספר
המורה ביקשה מהתלמידים לצייר ציורים. היא עברה בין התלמידים וראתה שהדף של ילד אחד ריק. היא שאלה אותו: למה הדף שלך ריק? והוא ענה: את לא רואה שציירתי דשא ופרה? לא היא ענתה. נכון, כי הפרה אכלה את הדשא והלכה.
מתוך בית ספר
המורה שואלת את דני: דני, אני רוצה שתסביר לי מדוע איחרת…
והפעם את האמת… אל תשכח שסבתא שלך נפטרה כבר פעמיים
מתוך בית ספר
מורה בכיתה אומר שרק מטומטמים בטוחים בעצמם, אז אחד התלמידים שאל אותו : אתה בטוח ? אז המורה ענה : במאה אחוז !
מתוך בית ספר
התלמיד:המורה אפשר לקבל עונש על משהו שלא עשיתי?
המורה:לא אי אפשר.
התלמיד: יופי! לא הכנתי שיעורים